2023-06-13 Ogród Nadziei Tczewskiego Hospicjum

Dodano: 2023-06-13 14:48:13

Już po raz 15 odbyły się Ogrody Nadziei Tczewskiego Hospicjum.

W niedzielę 11 czerwca  odbyła się akcja charytatywna połączona ze  zbiórką pieniędzy na potrzeby Tczewskiego Hospicjum.

Akcja  ma min. na celu  uwrażliwienie młodych osób na sytuacje związane z cierpieniem ludzi. Uczymy w ten sposób szacunku dla życia, ale także radzenia sobie w trudnych chwilach - mówi Teresa Sychmeler, prezes Stowarzyszenia Ogród Nadziei w Tczewie.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego ważnego dla nas przesięwzięcia. Wszystkim darczyńcom, władzom miasta, uczestnikom którzy uświetnili naszą akcję.

Bardzo dziękujemy dzieciom za piękne występy.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zasilili nasze puszki.

Szczególne podziękowani kierujemy również do pracowników szpitali Tczewskich, którzy czynnie się zaangażowali.

Bez WAS wszystkich nie byłoby Ogrodu Nadziei.

Dziękujemy za uśmiechy naszych podopiecznych, które gościły na ich twarzach.

,, Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma , lecz przez to, czym dzieli się z innymi"