Szkoła Rodzenia

   Witamy na stronach Szkoły Rodzenia działającej przy Szpitalu Powiatowym w Tczewie.

   Poród do niedawna kojarzył się z widokiem roztrzęsionego mężczyzny gorączkowo krążącego po szpitalnym korytarzu lub palącego papierosy pod budynkiem ?porodówki? i krzyczącej, zmęczonej kobiety, która podczas akcji porodowej pragnie znokautować swojego partnera. Jednym słowem horror.

   Ten obraz na szczęście powoli jest wypierany z naszej świadomości. Dzisiaj przyszli rodzice mają możliwość wspólnie przygotować się do porodu. I właśnie takie przygotowanie otrzymacie Państwo dzięki naszej szkole rodzenia.

   Głównym celem naszej szkoły rodzenia nie jest jedynie pogłębienie Waszej wiedzy w zakresie porodu, ale również utwierdzenie Was w przekonaniu, że razem podołacie trudom związanym z porodem.

   Wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że taka wiara nie tylko wpływa na samopoczucie przyszłych rodziców, ale również pozytywnie przekłada się na przebieg porodu. Taką postawę staramy się budować i wzmacniać poprzez dzielenie się z Wami naszym doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą: poprzez wykłady, dyskusje, zajęcia praktyczne, gimnastykę i ćwiczenia relaksacyjne. Chcemy Wam dać przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, a to oznacza, że uczciwie i rzetelnie odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości.
 
Program szkoły rodzenia
 

SZPITALE TCZEWSKIE

ul. 30-go Stycznia 57/58
83-110 Tczew

MAPA DOJAZDU