Odznaka dla Prezesa "Za zasługi dla Ochrony Zdrowia"

Dodano: 2024-04-16 12:51:54

9 kwietnia  Prezes Szpitali Tczewskich SA  Maciej Bieliński
otrzymał z rąk Wojewody Pomorskiego Pani Beaty Rutkiewicz honorową odznakę  Ministra Zdrowia ,, Za zasługi dla Ochrony Zdrowia".

Trzeba mieć i wrażliwość motyla, i siłę tura by tak jak Wy co dzień walczyć o zdrowie i życie pacjentów. Dostrzegać w nich to co ukryte i służyć pomocą. Dzięki empatii, rozumieniu potrzeb i życiowych problemów wspomagacie też psyche pacjentów wiedząc, że człowiek to nie tylko ciało ale i dusza. To dzięki waszym umiejętnościom i nowym metodom leczenia chorzy odzyskują zdrowie i komfort życia. Wszystkim Państwu, w  imieniu mieszkańców województwa pomorskiego, dziękuję za tę służbę, za pomoc i wsparcie, które niesiecie pacjentom i ich rodzinom – dodała wojewoda.

Życzymy jednocześnie dalszego tak wspaniałego rozwoju, wielu sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wymarzonych celów.