2020-12-16 Szpitale Tczewskie S.A. znalazły się na ministerialnej liście szpitali węzłowych

Dodano: 2020-12-17 10:30:15

(Aktualizacja 2021-01-05)

Ważna informacja!!

Ministerstwo Zdrowia przedłużyło termin zgłaszania pracowników na szczepienie przeciw SARS-CoV-2 przez placówki zewnętrzne do szpitala węzłowego, do dnia 14.01.2021r.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

(Aktualizacja 2020-12-18)

Ważna informacja!!

Ministerstwo Zdrowia przedłużyło termin zgłaszania pracowników na szczepienie przeciw SARS-CoV-2 przez placówki zewnętrzne do szpitala węzłowego, do dnia 28.12.2020r.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Szpitale Tczewskie S.A. znalazły się na ministerialnej liście szpitali węzłowych.

W szpitalach węzłowych będzie szczepiony personel medyczny i niemedyczny przeciw COVID-19. Szpitale węzłowe zaszczepią swój personel, ale także personel innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek.

Szczepienie medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych i aptek rozpocznie się przed akcją szczepienia populacyjnego.

Do18 grudnia br.Szpitale Tczewskie S.A. będą zbierać od placówek zewnętrznych dane personelu medycznego i niemedycznego, który zostanie zaszczepiony w naszym szpitalu węzłowym.

Podmioty zainteresowane prosimy o kontakt: nr telefonu 58777 66 74 e-mail: murach.helena@szpitaletczewskiesa.pl oraz wypełnienie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych  z zaznaczeniem, czy osoba wyrażającą chęć szczepienia jest pracownikiem medycznym, czy niemedycznym.

Druk do pobrania PDF