Uruchomienie nowego punktu szczepień powszechnych

Dodano: 2021-04-23 13:43:37

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19- WAŻNE INFORMACJE

Informujemy, iż w ramach Narodowego Programu Szczepień w Tczewie utworzono nowy punkt szczepień powszechnych, który znajduje się w Hali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Armii Krajowej 70. Punkt powstał we współpracy z samorządem Powiatu Tczewskiego, Miasta Tczewa oraz Gminy Wiejskiej Tczew. Realizatorem szczepień są Szpitale Tczewskie S.A.

REJESTRACJA NA SZCZEPIENIE ? tylko dla osób uprawnionych (posiadających e-skierowanie), które wyrażają chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19:

1. Całodobowa i bezpłatna ogólnopolska infolinia 989

2. Rejestracja elektroniczna poprzez e-Rejestrację dostępną na www.gov.pl/szczepimysie

3. Rejestracja telefoniczna w naszym szpitalu:

poniedziałek ? piątek godz. 8:00-13:00

tel.539703761

NIE JEST MOŻLIWA REJESTRACJA OSOBISTA W PUNKCIE SZCZEPIEŃ !!

DOJŚCIE DO PUNKTU SZCZEPIEŃ:

- Brama główna szkoły Podstawowej nr 8 (przejście przez boisko szkolne wg oznaczeń)

- dojazd dla osób niepełnosprawnych od ulicy Wł. Jurgo i Obrońców Tczewa (wg oznaczeń)

Na szczepienie należy stawić się z dokumentem potwierdzającym tożsamość (dowód osobisty, paszport)

Zalecane jest:

- posiadanie własnego długopisu

- zabranie okularów do czytania (jeśli dotyczy)

- stawienie się w wyznaczonych godzinach (mając na uwadze bezpieczeństwo własne i innych)

Dokumenty do pobrania:

Kwestionariusz wywiadu przesiewowego dla osoby dorosłej [PDF] (UWAGA: obowiązuje nowy druk)

Kwestionariusz wywiadu przesiewowego dla osoby małoletniej [PDF] (UWAGA: obowiązuje nowy druk)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych [PDF]