2023-04-21 Ogród Nadziei

Dodano: 2023-04-21 16:37:03

Dnia 11 czerwca 2023 roku w godzinach 11:00-17:00 przy budynku Szpitala ul. Paderewskiego 11 w Tczewie, organizowana będzie Akcja Charytatywna ,, Ogród Nadziei", połączona z festynem i zbiórką pieniędzy na obszarze całego miasta i terenie przyszpitalnym.

Celem naszej Akcji Charytatywnej jest propagowanie w społeczeństwie postaw altruistycznych, otwartych na drugiego cierpiącego  człowieka. Z pozyskanych funduszy pragniemy zakupić sprzętdla pacjentów objętych opieką hospicyjną, który ułatwia pielęgnację chorego, zapobiega powstawaniu powikłań, poprawia komfort pobytu w szpitalu oraz zagospodarować przestrzeń rekreacyjną dla pacjentów.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym ważnym i szlachetnym przedsięwzięciu.

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński)